Ogłoszenia

Wpłaty na OPP
Drodzy klubowicze.
Jak co roku przypominamy o możliwości wpłaty 1% podatku na rzecz naszego klubu. Dzięki tym wpłatom pomagamy dzieciakom wyjechać na wakacje oraz regenerujemy i uzupełniamy klubowy sprzęt. Zapraszamy do zapoznania się z ulotką dotyczącą OPP. Polecamy również do przejrzenia szczegółów dotyczących przekazywania 1% na rzecz OPP.

OSU

Dodano: 2019.01.21Rozkład zajęć - aktualizacja
Drodzy klubowicze.
Już w najbliższy wtorek tj. 18-09-2018 r. rozpoczynają się treningi Karate Kyokushin w sekcji SP Filomata (ul. Pszczyńska 22). Treningi odbywać się będą we wtorki i piątki 16:30 - 17:30.
Do zobaczennia w Dojo.

OSU

Dodano: 2018.09.17Rozkład zajęć
Drodzy klubowicze.
Został już ustalony rozkład zajęć na ten rok. Można go obejrzeć na stronie z treningami.
Dodatkowo:
- Sekcja Dorosłych Sensei Berni rozpoczyna działalność 11-go września;
- Przedszkole Karate (3-7 l.) Sensej Julii rozpoczyna działalność od 2-go października. Do tego czasu jest połączone z Sekcją Młodzieżową Łabędy, Sensei Kamila;
- Sekcja Młodzieżowa Łabędy Sensej Kamila rozpoczyna działalność od 11-go września, przy czym 13-go września sala jest niedostępna;
- Sekcje dla których godziny nie są podane zostaną uzupełnione w późniejszym terminie.
Do zobaczennia na zajęciach.

OSU

Dodano: 2018.09.05I po wakacjach
Drodzy klubowicze.
Z początkiem roku szkolnego rozpoczynamy nowy sezon treningowy. Od 3-go września zapraszamy na treningi w V LO przy ul. Zygmunta Starego 1 w Gliwicach. Sekcje z Knurowa, Rudzińca i Zabrza zaczną działać w drugim tygodniu września. Niebawem zamieścimy aktualne informacje na stronach internetowych klubów.
Sala w "piątce" jest świeżo wyremontowana i wymaga naszej interwencji. Jak co roku musimy przygotować ją do sezonu. Do naszych zadań należy umycie okien. Prosimy o obecność w najbliższą niedzielę w LO V o godz.: 9:00 i przyniesienie w miarę możliwości środków czystości (szmatka, wiaderko, gumowy ściągacz do szyb i płyn do mycia).
Do zobaczennia.

OSU

Dodano: 2018.09.01
GKKK - Strona Główna