Ogłoszenia

I po wakacjach
Drodzy klubowicze.
Z początkiem roku szkolnego rozpoczynamy nowy sezon treningowy. Od 3-go września zapraszamy na treningi w V LO przy ul. Zygmunta Starego 1 w Gliwicach. Sekcje z Knurowa, Rudzińca i Zabrza zaczną działać w drugim tygodniu września. Niebawem zamieścimy aktualne informacje na stronach internetowych klubów.
Sala w "piątce" jest świeżo wyremontowana i wymaga naszej interwencji. Jak co roku musimy przygotować ją do sezonu. Do naszych zadań należy umycie okien. Prosimy o obecność w najbliższą niedzielę w LO V o godz.: 9:00 i przyniesienie w miarę możliwości środków czystości (szmatka, wiaderko, gumowy ściągacz do szyb i płyn do mycia).
Do zobaczennia.

OSU

Dodano: 2018.09.01Treningi w lipcu
Uprzejmie informujemy, że ze względu na remont sali, treningi w lipcu zostają odwołane. Przepraszamy za niedogodności.

OSU

Dodano: 2018.06.30Obóz w Rowach 2018
1. Serdecznie zapraszamy na zebranie przedobozowe, które odbędzie się w siedzibie GKKK w czwartek, 21 czerwca o godz.: 17:00.
2. Uprzejmie prosimy o pobranie, wypełnienie i złożenie do organizatora obozu karty kolonijnej.

OSU

Dodano: 2018.06.14Pokazy, wakacje i inne
Wakacje zbliżają się coraz większymi krokami, egzamin za nami, a pokazy same się nie wykonają! Wiele pokazów wykonaliśmy w zeszłym miesiącu ale o tym więcej w wydzarzeniach.
ZAKOŃCZENIE SEZONU 2017/18
Zapraszamy wszystkich Klubowiczów w dniu 2018/06/17 na wspólny trening, gry i zabawy oraz grill. Wszystkie atrakcje odbędą się na terenie Zamku w Toszku od godz.: 14:00. Wyżywienie ma charakter składkowy - co przyniesiesz, to zjesz. Prosimy nie przywozić gorących napojów. Miejscowa kawiarnia oferuje pyszną kawę i inne napoje.

OSU

Dodano: 2018.06.07
GKKK - Strona Główna