Wydarzenia

3PSMAJ2017.jpgIII Puchar Śląska - Ruda Śląska - maj 2017
W sobotę 27 maja 2017r. w Rudzie Śląskiej odbył się III Puchar Śląska Karate Kyokushin. Reprezentanci naszego Dojo zdobyli 2 złote medale, 3 srebrne i 1 brązowy. Wszechstronnością popisała się Weronika Wierszyło, która w swojej grupie wiekowej zdeklasowała rywalki i w obydwu turach kata zdecydowanie przewyższała wynikiem punktowym pozostałych zawodników. Weronika wywalczyła także II miejsce w Kumite Semi Kontakt. Wszystkie swoje walki wygrał Tymoteusz Steiman (I miejsce), a Piotr Hanulok i Kinga Sokołowska ulegli przeciwnikom dopiero w finale (II miejsca). Do strefy medalowej w kumite Semi Kontakt dostała się także Jessica Seliga (III miejsce). Całej drużynie składamy serdeczne gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów, a zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z zawodów.

OSU

2017.05.27

EDZIMAJ2017.jpgEgzamin dzieci - maj 2017
W czwartek 25 maja 2017 odbył się w naszym Dojo kolejny egzamin na stopnie kyu dla dzieci. 90 młodych adeptów karate sprawdzało swe umiejętności pod okiem Sensei Macieja. Większość karateków zakończyła ten sprawdzian z sukcesem :)
Dziękujemy Rodzicom - fotoreporterom za udostępnienie swoich zdjęć, które możecie oglądać w naszej fotogalerii.

OSU

2017.05.25

18GTKKDIM.jpg18 Gliwicki Turniej Karate Kyokushin Dla Dzieci i Młodzieży
W niedzielę 2017-04-09 odbyła się kolejna edycja naszego turnieju. Wielu zawodników stanęło do walki o trofea w konkurencjach kata oraz kumite semi kontakt. Szczegóły dotyczące turnieju, galeria zdjęć oraz wyniki dostępne są na stronie zawodów.

Serdecznie dziękujemy za pomoc wszystkim ochotnikom pomagającym przy organizacji zawodów oraz rodzicom i kibicom za dopingowanie adeptów podczas ich zmagań.

OSU

2017.04.09

ZK201703.jpgZawody karate - marzec 2017
W sobotę 2017-03-18 w Dąbrowie Górniczej odbyły się XXXVII Mistrzostwa Śląska Karate Kyokushin oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Reprezentanci naszego Dojo z Gliwic i Knurowa zdobyli 10 medali w konkurencjach: kumite, semi kontakt i kumite w systemie punktowym - WKF. Pierwsze miejsce zdobyła Jessica Sliga, która w finale walczyła z Anną Nawrat (srebro). Trzecie miejsca zdobyli: Aneta Migus, Katarzyna Gajda, Julia Kowalczyk, Kinga Sokołowska, Kamil Kowol, Dawid Kowol oraz Martyna Maciaszczyk, która zdobyła dwa brązowe krążki. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy:) i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zawodów.

OSU

2017.03.18

FC201702.jpgFighter's Camp
W dniach 24-26 lutego 2017 w Nałęczowie odbył się 6 Fighter's Camp prowadzony przez Shihan Taichiro Sugimura oraz dwukrotnego Wagowego Mistrza Świata - Zenjuro Mori. Reprezentacja naszego Klubu wzięła udział w treningach poświęconych głównie kumite. Obóz obejmował dużą ilość sparingów i walk zadaniowych w oparciu o nowe przepisy sędziowskie.